یک اپلیکیشن همه کاره

کارت به کارت

امکان کارت به کارت از مبدا بانک‌های ملی، ملت، رفاه، تجارت، کشاورزی، پارسیان، سامان، پاسارگاد، اقتصادنوین، آینده، انصار، شهر، رسالت، سینا، دی، قوامین، سرمایه، ایران زمین، پست بانک، صنعت و معدن، حکمت ایرانیان و خاورمیانه به تمامی کارت‌های شتابی

بیشتر بدانید

دوست به دوست

در قسمت دوست به دوست می‌توانید لینک مخصوص خودتان را برای نصب اپلیکیشن دریافت کنید و آن را با دیگران به اشتراک بگذارید. اگر کسی از طریق لینک شما اپلیکیشن را نصب کند، با اولین تراکنش هم شما و هم فرد دعوت شده 724 تومان اعتبار کیف پول جایزه می‌گیرید.

بیشتر بدانید

شارژ

با استفاده از منوی خرید شارژ می‌توانید برای سیم کارت‌های اعتباری همراه اول، ایرانسل و رایتل شارژ مستقیم تهیه کنید. فقط کافی است تا شماره اعتباری موردنظرتان را وارد کنید و مبلغ شارژ را تعیین کنید تا وارد مرحله پرداخت شوید.

بیشتر بدانید

خرید بسته‌های اینترنت همراه

با استفاده از اپلیکیشن 724 می‌توانید به سادگی بسته‌های اینترنت همراه ایرانسل، همراه اول و رایتل را در حجم و زمان‌های مختلف مشاهده و فعال کنید. هم برای خودتان، هم برای دیگران!

بیشتر بدانید

پرداخت قبض

فقط با یک اسکن ساده از دست قبض‌های عقب افتاده برای همیشه راحت شوید. کافی است وارد منوی قبض شوید و دوربین را رو به بارکد مندرج روی قبض بگیرید و گزینه بررسی درخواست را انتخاب و سپس به راحتی مبلغ قبض را پرداخت کنید.

بیشتر بدانید

استعلام و پرداخت بدهی موبایل

اگر سیم کارت همراه اول دائمی دارید در منوی بدهی موبایل می‌توانید هرلحظه آخرین قبض میان‌دوره یا پایان‌دوره سیم‌کارت‌تان را مشاهده و پرداخت کنید.

بیشتر بدانید

کیف پول

با هر تراکنش علاوه بر امتیازی که کسب می‌کنید معادل آن امتیاز به تومان، به موجودی کیف پول شما هم اضافه می‌شود. با بالارفتن موجودی کیف پول‌تان می‌توانید از آن به جای کارت بانکی در اپلیکیشن استفاده کنید.

بیشتر بدانید

گزارش گیری

هر تراکنشی که در 724 انجام بدهید، گزارش دقیق مشخصات آن برای همیشه در قسمت گزارش‌گیری باقی می‌ماند. به این ترتیب می‌توانید به لیست تراکنش‌های گذشته‌تان همیشه دسترسی داشته باشید یا آن را برای دیگران از طریق پیامک یا شبکه‌های پیام رسان ارسال کنید. گزارش‌ها با حذف اپلیکیشن، خروج از حساب کاربری و... از بین نخواهند رفت.

بیشتر بدانید

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه ، اولین نفر پیشنهادها و خبرهای ویژه را دریافت خواهید کرد

فقط پیشنهادها و خبرهای ویژه را برای شما ارسال می‌کنیم