Image Image Image

اپلیکیشن جدید 724با امکانات بی نظیر

Image

خرید شارژ

خرید شارژ هیچ‌وقت به این سادگی و سرعت نبوده. با استفاده از منوی خرید شارژ می‌توانید برای سیم کارت‌های اعتباری همراه اول، ایرانسل و رایتل شارژ مستقیم تهیه کنید. فقط کافی است تا شماره اعتباری موردنظرتان را وارد کنید و مبلغ شارژ را تعیین کنید تا وارد مرحله پرداخت شوید. اگر شماره موردنظر را در دفترچه تلفن همراه‌تان ذخیره دارید، می‌توانید به راحتی مخاطب موردنظر را انتخاب کنید. اگر موجودی کیف پول شما کافی باشد، می‌توانید خرید شارژ را با استفاده از موجودی کیف پول‌تان انجام دهید و شارژ رایگان دریافت کنید!

Image

پرداخت قبض

فقط با یک اسکن ساده از دست قبض‌های عقب افتاده برای همیشه راحت شوید. فقط کافی است وارد منوی قبض شوید و دوربین را رو به بارکد مندرج روی قبض بگیرید و گزینه بررسی درخواست را انتخاب کنید تا شناسه قبض، شناسه پرداخت و نوع و مبلغ قبض را ببینید و سپس به راحتی مبلغ قبض را پرداخت کنید.

Image

کارت به کارت

در اپلیکیشن 724 امکان کارت به کارت از مبدا بانک‌های ملی، ملت، رفاه، تجارت، کشاورزی، پارسیان، سامان، پاسارگاد، اقتصادنوین، آینده، انصار، شهر، رسالت، سینا، دی، قوامین، سرمایه، ایران زمین، پست بانک، صنعت و معدن، حکمت ایرانیان و خاورمیانه به تمامی کارت‌های شتابی وجود دارد. در حال مذاکره و پیاده‌سازی این امکان از مبدا سایر بانک‌ها هستیم که به تدریج به اپلیکیشن اضافه خواهد شد. شما می‌توانید رسید تراکنش کارت به کارت خود را از بخش گزارش‌های اپلیکیشن با دیگران به اشتراک بگذارید تا از صحت واریز وجه توسط شما مطمئن شوند.

Image

بیمه

آرامش بعد از طوفان را با بیمه تجربه می‌کنید. خرید آنلاین انواع بیمه‌نامه‌ها امکانی است که این روزها حسابی طرفدار پیدا کرده. در اپلیکیشن 724 به راحتی می‌توانید بیمه مسافرتی، بیمه ساختمان و بیمه حوادث انفرادی را از طریق بیمه سامان تهیه کنید و هزینه بیمه نامه را آنلاین پرداخت کنید.

Image

احسان

دستی که کمک می‌کند همانند دستانی که برای دعا بالا می‌رود مقدس است. برای پرداخت نذورات و کار خیر چه راهی بهتر از 724؟ منوی احسان همیشه در دسترس است و هر وقت نیت خیری داشته باشید بلافاصله می‌توانید به انواع موسسات خیریه به صورت آنلاین مبلغ موردنظرتان را اهدا کنید. مبلغش مهم نیست، مهم نیت شماست!

Image

استعلام و پرداخت بدهی موبایل

اگر سیم کارت همراه اول دائمی دارید در منوی بدهی موبایل می‌توانید هرلحظه آخرین قبض میان‌دوره یا پایان‌دوره سیم‌کارت‌تان را مشاهده و پرداخت کنید. احتیاجی به وارد کردن شماره خودتان نیست! ما شماره شما را حفظیم!

Image

خرید بسته‌های اینترنت همراه

این روزها همه زندگی ما وابسته به اینترنت شده. بخش زیادی از زمان روز را دور از منزل و در راه، محل کار، مترو، خیابان و .... هستیم و هیچ چیز در اینجا مهمتر از اینترنت همراه نیست. با استفاده از اپلیکیشن 724 می‌توانید به سادگی بسته‌های اینترنت همراه ایرانسل، همراه اول و رایتل را در حجم و زمان‌های مختلف مشاهده و فعال کنید. هم برای خودتان، هم برای دیگران!

Image

کیف پول

با هر تراکنش علاوه بر امتیازی که کسب می‌کنید معادل آن امتیاز به تومان، به موجودی کیف پول شما هم اضافه می‌شود. با بالارفتن موجودی کیف پول‌تان می‌توانید از آن به جای کارت بانکی در اپلیکیشن استفاده کنید. مثلا اگر موجودی کیف پول شما به 1000 تومان برسد می‌توانید با آن یک شارژ 1000 تومانی بدون پرداخت هزینه، تهیه کنید.

Image

گزارش‌گیری

چرا اسکرین شات؟ وقتی می‌توانید رسید تراکنش خود را با دیگران به اشتراک بگذارید؟ هر تراکنشی که در 724 انجام بدهید، گزارش دقیق مشخصات آن برای همیشه در قسمت گزارش‌گیری باقی می‌ماند. به این ترتیب می‌توانید به لیست تراکنش‌های گذشته‌تان همیشه دسترسی داشته باشید یا آن را برای دیگران از طریق پیامک یا شبکه‌های پیام رسان ارسال کنید. گزارش‌ها با حذف اپلیکیشن، خروج از حساب کاربری و... از بین نخواهند رفت.

Image

دوست به دوست

دوستانتان را به 724 معرفی کنید و جایزه بگیرید! در قسمت دوست به دوست می‌توانید لینک مخصوص خودتان را برای نصب اپلیکیشن دریافت کنید و آن را با دیگران به اشتراک بگذارید. اگر کسی از طریق لینک شما اپلیکیشن را نصب کند، با اولین تراکنش هم شما و هم فرد دعوت شده 724 تومان اعتبار کیف پول جایزه می‌گیرید. امتیاز و موجودی کیف پول شما با تراکنش‌های بعدی فرد دعوت شده هم افزایش خواهد یافت.